Dla wszystkich, którzy z fascynacją spoglądają w stronę sportowego posłuszeństwa (obedience) lub dog dancingu; dla tych, którzy uwielbiają wyzwania treningowe oraz dla absolwentów kursów rally-o, którzy szukają bardziej zaawansowanych treningów dla siebie i swojego psa.

1 wykład wprowadzający + 6 zajęć praktycznych z psami

Grupy od 2 do 3 psów.

• 20 maja 2024 (treningi w poniedziałki) - godz. 18:00 - trenerka: Magda Horodyska
  • 20 maja 2024 (treningi w poniedziałki) - godz. 19:15 - trenerka: Magda Horodyska

Jeśli chcesz wziąć udział w szkoleniu w innym terminie,  skontaktuj się z nami. Istnieje możliwość zorganizowania dodatkowych grup.

Rally Freestyle Elements (RFE) to amatorski sport kynologiczny, który łączy różne dyscypliny – bazuje na strukturze rally-o, które już dobrze znacie (pies pokonuje tory złożone ze znaków), ale także zachęca do kreatywności w treningu oraz budowania zaawansowanych umiejętności opartych na posłuszeństwie (dog dancing i obedience). Celem Rally-FrEe jest budowanie więzi i coraz lepszego zrozumienia między psem i jego przewodnikiem i czerpanie przyjemności z treningów… a to wszystko przy dźwiękach muzyki.

W dużym skrócie Rally frEe to połączenie rally-o oraz dogdancingu. Ten wyjątkowy psi sport powstał w USA i właśnie tam zyskał największą popularność. Jesteśmy w stałym kontakcie z amerykańską organizacją Rally Freestyle Elements i mamy zielone światło na prowadzenie zajęć Rally FrEe w Polsce!

• Wykład: Podstawy Rally-FrEe, ogólne zasady, omówienie znaków
  • Omówienie najważniejszych punktów regulaminu
  • Chodzenie przy lewej ORAZ prawej nodze, elegancki „heelwork” będzie bazą wszystkich znaków;
  • Trenowanie sekwencji znaków
  • Podnoszenie znanych już wcześniej umiejętności na wyższy poziom pod względem precyzji
  • Sztuczki: ukłony, podnoszenie łap, obchodzenie przewodnika i wiele innych!