NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE DOTYCZĄCE SZKOLENIA

DLA KOGO JEST TEN KURS?

Dla absolwentów naszych szkoleń oraz dla osób, które opanowały zakres kursu podstawowego trenując samodzielnie lub podczas zajęć realizowanych w innych szkołach.

ROZKŁAD ZAJĘĆ

6 zajęć praktycznych z psami + 1 trening bez psów
Zajęcia odbywają się 1x w tygodniu.

ILOŚĆ UCZESTNIKÓW

Grupy od 3 do 4 par (opiekun + pies).

CZAS TRWANIA ZAJĘĆ

60 min (w czasie zajęć 5-minutowa przerwa)

CENA SZKOLENIA

480,00 zł - szkolenie grupowe

NAJBLIŻSZE TERMINY KURSÓW

28 MAJA 2022 (ZAJĘCIA W NIEDZIELE) - GODZ. 16:00 - trenerka: Magda Sikorska

12 LIPCA 2022 (ZAJĘCIA WE WTORKI) - GODZ. 20:00 - trenerka: Magda Horodyska

Jeśli chcesz wziąć udział w szkoleniu w innym terminie,  skontaktuj się z nami. Istnieje możliwość zorganizowania dodatkowych grup.

Rally Obedience (Rally-O) to tak zwane posłuszeństwo na luzie. Jest to sport, który łączy ćwiczenia z posłuszeństwa z elementami agility. Drużyna tj. przewodnik i pies mają za zadanie pokonać tor złożony z szeregu ćwiczeń-stacji, podobnych do tych w tradycyjnym obedience. Więcej o tej dyscyplinie można przeczytać na stronie stowarzyszenia Rally-O: rally-o.pl

[Kurs nie służy rozwiązywaniu problemów behawioralnych związanych z agresją wobec ludzi lub innych zwierząt. Właścicieli takich psów zapraszamy na konsultację behawioralną i szkolenie indywidualne.]

 

ZAKRES SZKOLENIA

 

  • Wykład: Podstawy Rally-O, ogólne zasady, znaki klasy 1
  • Omówienie najważniejszych punktów regulaminu
  • Wprowadzenie wszystkich znaków z pierwszej klasy Rally-O
  • Trenowanie sekwencji znaków
  • Wprowadzenie różnych konfiguracjach torów
  • Przygotowanie do zawodów Rally-O

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Jeżeli chcesz wziąć udział w wybranym przez Ciebie szkoleniu, wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy i zapisz się na zajęcia.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ NA SZKOLENIE?

 

Podczas szkolenia każdy pies musi przebywać pod kontrolą opiekuna, dlatego niezbędny będzie zestaw: obroża/szelki + smycz. W czasie zajęć nie używamy smyczy automatycznych typu Flexi. Należy zabrać ze sobą smakołyki dla psa oraz zabawkę - szarpak. Nie używamy zabawek, które piszczą i mogą rozpraszać innych kursantów. Wodę dla psów zapewniamy na miejscu. Smakołyki (drobne kawałki mięsa, karma itp.) są niezbędne podczas wszystkich zajęć praktycznych z psem. Wyjątkiem są jedynie wykłady, które odbywają się bez udziału czworonogów.