Dla absolwentów naszych szkoleń oraz dla osób, które opanowały zakres kursu podstawowego trenując samodzielnie lub podczas zajęć realizowanych w innych szkołach.

6 zajęć praktycznych z psami + 1 trening bez psów

Grupy od 3 do 4 par (opiekun + pies).

Kurs podstawowy:

• 6 maja 2024 (treningi w poniedziałki) - godz. 19:00 - trenerka: Magda Sikorska

Jeśli chcesz wziąć udział w szkoleniu w innym terminie,  skontaktuj się z nami. Istnieje możliwość zorganizowania dodatkowych grup.

Rally Obedience (Rally-O) to tak zwane posłuszeństwo na luzie. Jest to sport, który łączy ćwiczenia z posłuszeństwa z elementami agility. Drużyna tj. przewodnik i pies mają za zadanie pokonać tor złożony z szeregu ćwiczeń-stacji, podobnych do tych w tradycyjnym obedience. Więcej o tej dyscyplinie można przeczytać na stronie stowarzyszenia Rally-O: rally-o.pl

• Wykład: Podstawy Rally-O, ogólne zasady, znaki klasy 1
  • Omówienie najważniejszych punktów regulaminu