Dla absolwentów kursu POSŁUSZEŃSTWO I oraz dla osób trenujących samodzielnie lub podczas zajęć realizowanych w innych szkołach.

6 zajęć praktycznych z psami.

maksymalnie 5 par (opiekun + pies)

50 min

• 14 maja 2024 (treningi we wtorki) - godz. 19:15 - Magdalena Sikorska

"Pies w mieście" to kurs kontynuacyjny przeznaczony dla opiekunów psów, którzy wraz ze swoimi psami opanowali już podstawowe umiejętności. Jeśli Twój pies zna podstawowe komendy: siad, waruj, do mnie, ale jeszcze nie wszędzie potrafi je wykonać lub jest mistrzem sztuczek w domu, a na spacerach trudno jest skupić jego uwagę, na kursie "Pies w mieście" nauczysz się jak sobie z tym poradzić. Poza doskonaleniem podstawowych umiejętności wprowadzamy nowe, praktyczne komendy, które pozytywnie wpłyną na codzienne życie z psem.

• nauka komendy "na miejsce"
  • nauka noszenia kagańca
  • doskonalenie chodzenia przy nodze
  • przywołanie awaryjne: odwołanie psa od jedzenia, zabawy z innym psem
  • spokojne mijanie innych psów, biegaczy, rowerzystów, samochodów itp.
  • utrwalenie komend „siad”, „waruj” i pozostawanie w tych pozycjach w rozproszeniach
  • inne umiejętności wybrane przez uczestników