Magdalena Horodyska

Trener szkolenia psów oraz dyplomowany psycholog zwierząt. Absolwentka tłumaczeń specjalistycznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz stosowanej psychologii zwierząt w specjalności psychologia psa (Collegium Humanitatis). Przez ponad dwa lata była związana ze szkołą Dogadajcie się, początkowo jako stażystka, a następnie jako trener szkoleń grupowych oraz behawiorysta. Instruktor Rally Obedience. Współzałożycielka bloga copiesnato.pl.

• Warsztat Pracy Behawiorysty - Centrum Kynologiczne Canid - Ewelina Włodarczyk
  • Seminarium: Poskromienie dzikusa. Wyciszanie psa przy użyciu nagród. – Amber Batson
  • Seminarium: Komunikacja z psem. – Alexa Capra
  • Seminarium: Pies z przewodnikiem na polowaniu. – Marco Martini
  • Seminarium: Wszystko o obedience. – Magdalena Łęczycka
  • Warsztaty z tropienia użytkowego – Maria Kuncewicz
  • Warsztaty z tropienia użytkowego – Roberta Bottari, Frank Kania
  • Warsztaty Nosework w Warszawie – Agnieszka Janarek
  • Seminarium: Osobowość i genetyka psów. - Prof. Adam Miklosi, Warszawa, 20 stycznia 2018
  • Warsztaty: Masaż relaksacyjny z elementami T-Touch. - Katarzyna Nowicka, Warszawa, 7 kwietnia 2018
  • Warsztaty: Bezpieczny psi fitness na co dzień. - Elżbieta Gładecka, Warszawa, 13 października 2018
  • Seminarium: Nowoczesne użycie elektronicznych obroży treningowych. - Jiří Ščučka, Wiewiórczyn, 16 - 17 marca 2019
  • Seminarium: Presja w szkoleniu psów. - Tomasz Jakubowski, Warszawa, 11 - 12 maja 2019
  • Seminarium: Motywacja, aport, łup, zabawa. - Paula Gumińska, Tinyfox - Zbeniny, 20-21 lipca 2019
dyplom1_magda
dyplom2_magda

certyfikat_magdadyplom_magda

Katarzyna Migdał

Trener szkolenia psów oraz instruktor nosework. Od kilkunastu lat związana ze środowiskiem kynologicznym. Od 2004 roku współprowadzi hodowlę psów rasy akita - Migoto Inu FCI, gdzie pogłębia swoją wiedzę w zakresie aspektów hodowli, genetyki oraz handlingu. W szkole „Co pies na to?” odpowiedzialna również za część administracyjną i organizacyjną. Współzałożycielka istniejącego od 2015 roku bloga poświęconego życiu z czworonogami: copiesnato.pl.

• Seminarium: Wszystko o obedience – Magdalena Łęczycka
  • Seminarium: Praca z Psem Lękliwym - Psia Edukacja - Szkoła Komunikacji Ludzi i Psów - Jolanta Łapińska, Joanna Hajdyła-Jarosz
  • Seminarium: Emocjonalność psów i kotów, problemy behawioralne i terapia – aspekty praktyczne w praktyce weterynaryjnej i pracy behawiorysty zwierząt – COAPE - Dr Robert Falconer-Taylor
  • Warsztaty: Kompetencje społeczne i emocjonalne psów z Marina Garfagnoli organizowane z cyklu "Z psem w pełni" – organizatorzy: Katarzyna Patej - Zendog, Anna Gadomska - PSY-HAU-Terapia; 23 - 25 czerwca 2017
  • Seminarium: Osobowość, genetyka, emocje u psów. - Prof. Adam Miklosi, Warszawa, 20-21 stycznia 2018
  • Seminarium: Węch, emocje, motywacja i zachowania psów - Simon Gadbois, "Z psem w pełni", Warszawa, 11 maja 2018
  • Kurs: Instruktor Polskiej Ligi Nosework, Warszawa, 21 października 2018
  • Seminarium: Reaktywność i autokontrola - Boot Camp - Talking Dogs, Kąck, 13 - 14 kwietnia 2019

Dorota Cegłowska

Trenerka szkolenia psów, w trakcie zdobywania kwalifikacji behawiorystki. Z wykształcenia kulturoznawczyni, ale w jej życiu zwierzęta były obecne od zawsze. W 2016 zaczęła prowadzić dom tymczasowy, co zmotywowało ją do rozwijania swojej wiedzy podczas kursów, seminariów, warsztatów i konferencji. Doświadczenie zdobyte w pracy z psami o różnych osobowościach, pozwala jej dobierać metody pracy do psa, a nie odwrotnie. Najbardziej pasjonuje ją praca z psami problemowymi i to jak odpowiedni trening może wpłynąć na poprawę jakości życia psów i ich opiekunów. Pracuje także jako petsitter, wykorzystując swoją wiedzę w opiece nad psami.

Agnieszka Kossakowska

Instruktorka nosework oraz psiego fitnessu. Obecnie w trakcje zdobywania uprawnień sędziowskich PLN. Od 2018 roku towarzyszy jej adoptowany Blacky (znany również jako Książe Dzikusów), z którym pozostaje w czołówce najlepszych zespołów noseworkowych w Polsce (tytuł Mistrza Polskiej Ligi Nosework 2021).
W szkole CoPsa odpowiedzialna za treningi nosework na różnych poziomach zaawansowania, prowadząc zajęcia grupowe i indywidualne. Pod swoje skrzydła bierze zespoły, które przygotowują się do startów w zawodach oraz chcą się sprawdzić podczas przeszukań terenowych.

UKOŃCZONE KURSY I SZKOLENIA

• Kurs Instruktora Nosework Polskiej Ligi Nosework (lipiec 2021 r.)
  • Kurs Instruktora Fitness Dog (styczeń 2020 r., Centrum Edukacji Kynologicznej Zuzik)
  • Webinar: „Zabawa z Paulą Gumińską” (luty 2021 r., Paula Gumińska)
  • Webinar: „Motywacja – budowanie i wzmacnianie – w pracy węchowej psów” (sierpień 2021 r., Fundacja IRMA)
  • Webinar: „Nie bój się! Psie strachy pod kontrolą” (listopad 2020r., Spod znaku psa)
  • Webinar: „Noseworkowy weekend pełen urozmaiceń” (maj 2020 r., Polska Liga Nosework)

Magdalena Sikorska

Trenerka szkolenia psów oraz behawiorystka. Od lat pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w kursach, seminariach i warsztatach. Doświadczenie z różnymi psami zdobywała również przez ponad 10 lat pracy i wolontariatu w schronisku na Paluchu oraz prowadząc dom tymczasowy. Fascynują ją różne psie osobowości, praca z psami problemowymi oraz psie sporty. Ze swoimi adoptowanymi psami – Melą, Kulką, Suri, Czikiem i Zuzią trenuje agility, rally-o i nosework.

UKOŃCZONE KURSY I SZKOLENIA

• Kurs treser psów - zoopsycholog (Niepubliczne Centrum Kształcenia Silva Lupus), 2013
  • Kurs dla ewaluatorów psów agresywnych, Jim Crosby, 2016
  • Klasy komunikacji, Warsztaty, Marina Garfagnoli, 2016