Magdalena Horodyska

Trenerka szkolenia psów, behawiorystka oraz dyplomowany psycholog zwierząt. Absolwentka tłumaczeń specjalistycznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz stosowanej psychologii zwierząt w specjalności psychologia psa (Collegium Humanitatis). Instruktorka Rally Obedience. Założycielka Rally-FrEe Polska i pierwsza zawodniczka w Polsce, która zaliczyła Rally-FrEe Skills Test na poziomie Novice. Współzałożycielka bloga copiesnato.pl. Autorka książki "Pies w mieście".

Katarzyna Migdał

Trenerka szkolenia psów, instruktorka i czynna zawodniczka nosework. Regularnie prowadzi obozy i warsztaty noseworkowe dla zawodników i sędziów. Od 2004 roku współprowadzi hodowlę psów rasy akita - Migoto Inu FCI, gdzie pogłębia swoją wiedzę w zakresie aspektów hodowli, genetyki oraz handlingu. W szkole „Co pies na to?” odpowiedzialna również za część organizacyjną. Autorka książki "Pies w mieście".  Współzałożycielka istniejącego od 2015 roku bloga poświęconego życiu z psami: copiesnato.pl. Na co dzień towarzyszą jej akita Odi i tollerka Bercik.

Magdalena Sikorska

Trenerka szkolenia psów oraz doświadczona behawiorystka. Trenerka mantrailingu, która wprowadzi Twojego psa w świat tropienia. Od lat pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w kursach, seminariach i warsztatach. Doświadczenie z różnymi psami zdobywała również przez ponad 10 lat pracy i wolontariatu w schronisku na Paluchu oraz prowadząc dom tymczasowy. Fascynują ją różne psie osobowości, praca z psami problemowymi oraz psie sporty. Ze swoimi adoptowanymi psami – Melą, Suri, Zuzią i Louisem trenuje agility, rally-o i mantrailing.

Agnieszka Kossakowska

Instruktorka oraz sędzia nosework. Trenerka psiego fitnessu. Od 2018 roku towarzyszy jej adoptowany Blacky (znany również jako Książe Dzikusów), z którym pozostaje w czołówce najlepszych zespołów noseworkowych w Polsce (tytuł Mistrza Polskiej Ligi Nosework 2021).
W szkole CoPsa odpowiedzialna za treningi noseworkowe na różnych poziomach zaawansowania, prowadząc warsztaty, obozy, zajęcia grupowe i indywidualne. Pod swoje skrzydła bierze zespoły, które przygotowują się do startów w zawodach oraz chcą się sprawdzić podczas przeszukań terenowych.

Katarzyna Skoczylas-Żychska

Zoofizjoterapeutka, instruktorka psiego fitnessu, technik weterynarii, a także absolwentka wydziału nauk o zwierzętach SGGW w Warszawie. Stale poszerza swoją wiedzę zwłaszcza z zakresu profilaktyki urazów, psiej motoryki i ćwiczeń aktywnych oraz terapii manualnej. W szkole CoPsa odpowiedzialna za prowadzenie treningów psiego fitnessu oraz fizjoterapii. Zawodowo i prywatnie towarzyszy jej adoptowany Kokos, z którym trenuje nosework.

Paulina Sienicka

Instruktorka nosework. W szkole CoPsa prowadzi treningi noseworkowe na różnych poziomach zaawansowania, zarówno w formie grupowej, jak i indywidualnej. Na co dzień towarzyszy jej labrador Api, z którym trenuje nosework.

 

Agata Wodzińska

Trenerka dogfrisbee i doświadczona zawodniczka, która od wielu lat bierze czynny udział w zawodach (Mistrzyni Polski Long Distance Women Dogfrisbee 2023) oraz międzynarodowym sędzią USDDN stopnia III. W zawodach startuje ze swoimi borderkami – Kiarą i Elsil. Agata stale poszerza wiedzę na licznych seminariach i warsztatach u czołowych zawodników i trenerów. W szkole CoPsa prowadzi zajęcia dogfrisbee dla zespołów na różnych poziomach oraz techniczne treningi rzutowe.