Konsultacje
Posłuszeństwo

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE DOTYCZĄCE SZKOLENIA

DLA KOGO JEST TEN KURS?

Dla wszystkich opiekunów psów, którzy z różnych względów nie mogą uczestniczyć w szkoleniu grupowym lub preferują indywidualny tryb szkolenia.

ROZKŁAD ZAJĘĆ

Data i godzina każdego spotkania ustalana jest indywidualnie z trenerem.

ILOŚĆ UCZESTNIKÓW

Zajęcia prowadzone są w trybie indywidualnym.

CZAS TRWANIA ZAJĘĆ

60 min (w czasie zajęć 5-minutowa przerwa)

CENA SZKOLENIA

Pojedyncze zajęcia szkoleniowe – 130,00 zł

Pakiet 5 zajęć - 600,00 zł

Zajęcia grupowe mają wiele zalet, ale w niektórych przypadkach o wiele lepszym rozwiązaniem może okazać się szkolenie indywidualne:

  • jako kontynuacja zajęć po konsultacji behawioralnej - dla psów, których nadmierna agresja, lękliwość lub nadpobudliwość uniemożliwia pracę w grupie,
  • dla opiekunów psów, którzy potrzebują indywidualnego programu szkolenia,
  • dla osób, które nie mogą uczestniczyć w kursie o stałych porach.

 

ZAKRES SZKOLENIA

 

Szkolenia indywidualne odbywają się w naszej sali treningowej przy ul. Kulczyńskiego 14, a w zależności od zakresu szkolenia także na placu poza budynkiem lub w warunkach miejskich. Szkolenie może opierać się o program kursu Posłuszeństwo I lub innego kursu grupowego albo realizować program nauki wybranych umiejętności (np. chodzenie przy nodze, przywołanie, skupienie w warunkach miejskich, itp.).

Dodatkowo każdy uczestnik szkolenia indywidualnego może wziąć udział w wykładzie na temat podstaw szkolenia i zachowania się psów, organizowanego dla kursantów grupowych.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Jeżeli chcesz wziąć udział w wybranym przez Ciebie szkoleniu, wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy i zapisz się na zajęcia.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ NA SZKOLENIE?

 

Podczas szkolenia każdy pies musi przebywać pod kontrolą opiekuna, dlatego niezbędny będzie zestaw: obroża/szelki + smycz. W czasie zajęć nie używamy smyczy automatycznych typu Flexi. Należy zabrać ze sobą smakołyki dla psa oraz zabawkę - szarpak. Nie używamy zabawek, które piszczą i mogą rozpraszać innych kursantów. Wodę dla psów zapewniamy na miejscu. Smakołyki (drobne kawałki mięsa, karma itp.) są niezbędne podczas wszystkich zajęć praktycznych z psem. Wyjątkiem są jedynie wykłady, które odbywają się bez udziału czworonogów.