Konsultacje
Posłuszeństwo

Dla wszystkich opiekunów psów, którzy z różnych względów nie mogą uczestniczyć w szkoleniu grupowym lub preferują indywidualny tryb szkolenia.

Data i godzina każdego spotkania ustalana jest indywidualnie z trenerem.

Zajęcia prowadzone są w trybie indywidualnym.

Pojedyncze zajęcia szkoleniowe – 160,00 zł

Pakiet 5 zajęć - 750,00 zł

Zajęcia grupowe mają wiele zalet, ale w niektórych przypadkach o wiele lepszym rozwiązaniem może okazać się szkolenie indywidualne:

• jako kontynuacja zajęć po konsultacji behawioralnej - dla psów, których nadmierna agresja, lękliwość lub nadpobudliwość uniemożliwia pracę w grupie,
  • dla opiekunów psów, którzy potrzebują indywidualnego programu szkolenia,
  • dla osób, które nie mogą uczestniczyć w kursie o stałych porach.

Szkolenia indywidualne odbywają się w naszej sali treningowej przy ul. Kulczyńskiego 14, a w zależności od zakresu szkolenia także na placu poza budynkiem lub w warunkach miejskich. Szkolenie może opierać się o program kursu Posłuszeństwo I lub innego kursu grupowego albo realizować program nauki wybranych umiejętności (np. chodzenie przy nodze, przywołanie, skupienie w warunkach miejskich, itp.).

Dodatkowo każdy uczestnik szkolenia indywidualnego może wziąć udział w wykładzie na temat podstaw szkolenia i zachowania się psów, organizowanego dla kursantów grupowych.