NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE DOTYCZĄCE SZKOLENIA

DLA KOGO JEST TEN KURS?

Dla psów od 5 miesiąca życia.

ROZKŁAD ZAJĘĆ

9 zajęć praktycznych z psami + 1 wykład.
Zajęcia odbywają się 2x w tygodniu.

ILOŚĆ UCZESTNIKÓW

maksymalnie 4 pary (opiekun + pies)

CZAS TRWANIA ZAJĘĆ

50 min

CENA SZKOLENIA

650,00 zł

NAJBLIŻSZE TERMINY KURSÓW

2 LIPCA 2022 (ZAJĘCIA W SOBOTY I NIEDZIELE) - GODZ. 18:00 - trenerka: Magdalena Sikorska

4 LIPCA 2022 (ZAJĘCIA W PONIEDZIAŁKI I WTORKI) GODZ. 18:00 - trenerka: Dorota Cegłowska

9 LIPCA 2022 (ZAJĘCIA W SOBOTY I NIEDZIELE) - GODZ. 10:00 - trenerka: Marta Wieczorkowska

Jeśli chcesz wziąć udział w szkoleniu w innym terminie, niż powyżej, skontaktuj się z nami. Istnieje możliwość zorganizowania dodatkowych grup.

Podczas szkolenia „Posłuszeństwo I” uczestnicy poznają w praktyce najważniejsze zasady szkolenia i wychowania psów, które znacząco wpływają na codzienne życie z psem. W trakcie zajęć opiekunowie nauczą się w jaki sposób pracować i komunikować się ze swoim czworonogiem poprzez mowę ciała, gesty oraz komendy słowne. W trakcie zajęć wzmacniamy motywację u czworonoga w taki sposób, aby chętnie i z radością współpracował ze swoim przewodnikiem. Zadbamy o to, żeby zarówno psy jak i ich opiekunowie spędzili czas w miłej atmosferze, odkrywając, że praca z psem to nie tylko obowiązek, ale także sposób na dobrą zabawę. Program szkolenia zakłada opanowanie zestawu konkretnych umiejętności, które zostały wyszczególnione poniżej.

 

[Kurs nie służy rozwiązywaniu problemów behawioralnych związanych z agresją wobec ludzi lub innych zwierząt. Właścicieli takich psów zapraszamy na konsultację behawioralną i szkolenie indywidualne.]

 

ZAKRES SZKOLENIA

 

  • nauka skupiania uwagi na przewodniku
  • komenda „siad” (i pozostawanie w pozycji)
  • komenda „waruj” (i pozostawanie w pozycji)
  • przywołanie
  • nauka chodzenia na luźnej smyczy
  • oddawanie przedmiotów np. zabawek, gryzaków
  • chodzenie przy nodze
  • rezygnowanie (z jedzenia z ziemi, podchodzenia do obcych osób itp.)
  • komendy „czekaj” (przed jedzeniem, zabawą, itp.)

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Jeżeli chcesz wziąć udział w wybranym przez Ciebie szkoleniu, wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy i zapisz się na zajęcia.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ NA SZKOLENIE?

 

Podczas szkolenia każdy pies musi przebywać pod kontrolą opiekuna, dlatego niezbędny będzie zestaw: obroża/szelki + smycz. W trakcie szkolenia nie używamy smyczy automatycznych typu Flexi. Należy zabrać ze sobą smakołyki dla psa oraz zabawkę - szarpak. Nie używamy zabawek, które piszczą i mogą rozpraszać innych kursantów. Wodę dla psów zapewniamy na miejscu. Smakołyki (drobne kawałki mięsa, karma itp.) są niezbędne podczas wszystkich zajęć praktycznych z psem. Wyjątkiem są jedynie wykłady, które odbywają się bez udziału czworonogów.