Dla wszystkich szczeniąt do 5 miesiąca życia.

7 zajęć praktycznych z psami + 1 wykład online + 1 trening klubowy

maksymalnie 4 pary (opiekun + pies)

50 min

WARSZAWA URSYNÓW- SALA TRENINGOWA:

• 6 kwietnia 2024 (treningi sb/nd) - godz. 17:00 - trenerka Dorota Cegłowska
  • 13 kwietnia 2024 (treningi sb/nd) - godz. 10:00 - trenerka Magda Sikorska
  • 17 kwietnia 2024 (treningi śr/czw) - godz. 18:00 - trenerka Dorota Cegłowska
  • 18 maja 2024 (treningi sb/nd) - godz. 10:00 - trenerka Magda Sikorska

Jeśli chcesz wziąć udział w szkoleniu w innym terminie, skontaktuj się z nami. Istnieje możliwość zorganizowania dodatkowych grup.

Psie przedszkole to kurs przeznaczony dla wszystkich szczeniąt, które nie ukończyły 5 miesiąca. Poza odpowiednią socjalizacją, kładziemy duży nacisk na budowanie prawidłowej relacji między psem, a opiekunem. Zajęcia są zaplanowane w taki sposób, aby szczeniaki nauczyły się prawidłowo komunikować z innymi psami, nabrały pewności siebie, ale także potrafiły współpracować z opiekunem w obecności innych ludzi i zwierząt. Podczas zajęć wyjaśnimy w jaki sposób zapobiegać problemom z zachowaniem psa, które mogą pojawić się w przyszłości. Uczestnicy kursu dowiedzą się jak wychować szczeniaka na radosnego, niekłopotliwego i chętnego do współpracy kompana. Psie przedszkole to świetny wstęp do dalszego, bardziej zaawansowanego szkolenia, a także dobre przygotowanie do udziału w wystawach lub psich sportach.

• nauka skupiania uwagi na przewodniku
  • elementy socjalizacji (kontakt z innymi szczeniętami, dorosłymi psami, ludźmi, przedmiotami, dźwiękami)
  • nauka podstawowych komend: siad i przywołanie
  • chodzenie na luźnej smyczy