NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE DOTYCZĄCE SZKOLENIA

DLA KOGO JEST TEN KURS?

Dla absolwentów kursu POSŁUSZEŃSTWO I oraz dla osób trenujących samodzielnie lub podczas zajęć realizowanych w innych szkołach.

ROZKŁAD ZAJĘĆ

6 zajęć praktycznych z psami.
Zajęcia odbywają się 1x w tygodniu.

ILOŚĆ UCZESTNIKÓW

maksymalnie 5 par (opiekun + pies)

CZAS TRWANIA ZAJĘĆ

50 min

CENA SZKOLENIA

480,00 zł

NAJBLIŻSZE TERMINY KURSÓW

5 CZERWCA 2022 (ZAJĘCIA W NIEDZIELE) - GODZ. 16:00 - Magdalena Sikorska

Posłuszeństwo II to kurs kontynuacyjny przeznaczony dla opiekunów psów, którzy wraz ze swoimi psami opanowali już podstawowe umiejętności. Jeśli Twój pies zna podstawowe komendy: siad, waruj, do mnie, ale jeszcze nie wszędzie potrafi je wykonać lub jest mistrzem sztuczek w domu, a na spacerach trudno jest skupić jego uwagę, na kursie Posłuszeństwo II nauczysz się jak sobie z tym poradzić. Poza doskonaleniem podstawowych umiejętności wprowadzamy nowe, praktyczne komendy, które pozytywnie wpłyną na codzienne życie z psem.

 

[Kurs nie służy rozwiązywaniu problemów behawioralnych związanych z agresją wobec ludzi lub innych zwierząt. Właścicieli takich psów zapraszamy na konsultację behawioralną i szkolenie indywidualne.]

 

ZAKRES SZKOLENIA

 

  • nauka komendy "na miejsce"
  • nauka noszenia kagańca
  • doskonalenie chodzenia przy nodze
  • przywołanie awaryjne: odwołanie psa od jedzenia, zabawy z innym psem
  • spokojne mijanie innych psów, biegaczy, rowerzystów, samochodów itp.
  • utrwalenie komend „siad”, „waruj” i pozostawanie w tych pozycjach w rozproszeniach
  • inne umiejętności wybrane przez uczestników

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Jeżeli chcesz wziąć udział w wybranym przez Ciebie szkoleniu, wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy i zapisz się na zajęcia.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ NA SZKOLENIE?

 

Podczas szkolenia każdy pies musi przebywać pod kontrolą opiekuna, dlatego niezbędny będzie zestaw: obroża/szelki + smycz. W czasie zajęć nie używamy smyczy automatycznych typu Flexi. Należy zabrać ze sobą smakołyki dla psa oraz zabawkę - szarpak. Nie używamy zabawek, które piszczą i mogą rozpraszać innych kursantów. Wodę dla psów zapewniamy na miejscu. Smakołyki (drobne kawałki mięsa, karma itp.) są niezbędne podczas wszystkich zajęć praktycznych z psem. Wyjątkiem są jedynie wykłady, które odbywają się bez udziału czworonogów.