NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE DOTYCZĄCE SZKOLENIA

DLA KOGO JEST TEN KURS?

Kurs budujący podstawy sportowe dla psów od 5 miesiąca życia.

ROZKŁAD ZAJĘĆ

7 zajęć praktycznych z psami.
Zajęcia odbywają się 1x w tygodniu.

ILOŚĆ UCZESTNIKÓW

Grupy od 2 do 3 par (opiekun + pies).

CZAS TRWANIA ZAJĘĆ

55 min (w czasie zajęć 5-minutowa przerwa)

CENA SZKOLENIA

480,00 zł - szkolenie grupowe

120,00 zł - szkolenie indywidualne / 1h

NAJBLIŻSZE TERMINY KURSÓW

9 STYCZNIA 2021 (ZAJĘCIA W SOBOTY) godz. 15:15 

Jeśli chcesz wziąć udział w szkoleniu "Pies sportowy" w innym terminie,  skontaktuj się z nami. Istnieje możliwość zorganizowania dodatkowych grup.

Kurs jest dedykowany zespołom, które w przyszłości planują udział w różnych psich dyscyplinach sportowych (agility, obedience, rally-o) i zależy im na tym, aby zbudować bazę niezbędnych umiejętności. Podczas szkolenia skupimy się na wprowadzeniu ćwiczeń ogólnorozwojowych i tematycznych, które będą świetnym przygotowaniem do treningów sportowych. Każdy z uczestników będzie miał okazję poznać podstawowe zasady dyscyplin, więc zajęcia stanowią dobre wprowadzenie do świata psich sportów.

Na szkolenie zapraszamy zespoły, które opanowały w bazowym stopniu komendy z zakresu kursu podstawowego (siad, leżeć, chodzenie przy nodze) trenując samodzielnie lub podczas zajęć realizowanych podczas szkoleń.

[Kurs nie służy rozwiązywaniu problemów behawioralnych związanych z agresją wobec ludzi lub innych zwierząt. Właścicieli takich psów zapraszamy na konsultację behawioralną i szkolenie indywidualne.]

ZAKRES SZKOLENIA - FUNDAMENTY PSIEGO SPORTOWCA

  • podstawy sportowego chodzenia przy nodze
  • ćwiczenia motywacyjne
  • podstawy aportu
  • elementy samokontroli
  • nauka spokojnego czekania
  • ćwiczenia z targetami - przygotowanie do nauki zmian pozycji
  • wysyłanie psa do obiegania przeszkody i pachołka
  • budowanie komunikacji z przewodnikiem - hasła nagrody
  • budowanie nagrody socjalnej

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Jeżeli chcesz wziąć udział w wybranym przez Ciebie szkoleniu, wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy i zapisz się na zajęcia.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ NA SZKOLENIE?

Podczas szkolenia każdy pies musi przebywać pod kontrolą opiekuna, dlatego niezbędny będzie zestaw: obroża/szelki + smycz. Należy zabrać ze sobą smakołyki dla psa oraz zabawkę - szarpak. Nie używamy zabawek, które piszczą i mogą rozpraszać innych kursantów. Wodę dla psów zapewniamy na miejscu. Smakołyki (drobne kawałki mięsa, karma itp.) są niezbędne podczas wszystkich zajęć praktycznych z psem.