NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE DOTYCZĄCE SZKOLENIA

DLA KOGO JEST TEN KURS?

Dla psów, które opanowały podstawowe umiejętności (siad, leżeć, chodzenie przy nodze).

ILOŚĆ UCZESTNIKÓW

maksymalnie 4 pary (opiekun + pies)

CENA WARSZTATÓW

NAJBLIŻSZE TERMINY WARSZTATÓW

24 SIERPNIA - 26 SIERPNIA - Intensywny kurs Rally-O dla początkujących

Rally Obedience (Rally-O) to tak zwane posłuszeństwo na luzie. Jest to sport, który łączy ćwiczenia z posłuszeństwa z elementami agility. Drużyna tj. przewodnik i pies mają za zadanie pokonać tor złożony z szeregu ćwiczeń-stacji, podobnych do tych w tradycyjnym obedience. Więcej o tej dyscyplinie można przeczytać na stronie stowarzyszenia Rally-O: rally-o.pl

[Kurs nie służy rozwiązywaniu problemów behawioralnych związanych z agresją wobec ludzi lub innych zwierząt. Właścicieli takich psów zapraszamy na konsultację behawioralną i szkolenie indywidualne.]

ZAKRES SZKOLENIA

• Wykład: Podstawy Rally-O, ogólne zasady, znaki do klasy 1
  • Wykład: Najważniejsze punkty regulaminu
  • Praktyka: wprowadzenie wszystkich znaków z pierwszej klasy Rally-O
  • Praktyka: przejście sekwencji znaków
  • Praktyka: przejście pełnego toru klasy pierwszej

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Jeżeli chcesz wziąć udział w wybranym przez Ciebie szkoleniu, wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy i zapisz się na zajęcia.

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ NA SZKOLENIE?

Podczas szkolenia każdy pies musi przebywać pod kontrolą opiekuna, dlatego niezbędny będzie zestaw: obroża/szelki + smycz. W czasie zajęć nie używamy smyczy automatycznych typu Flexi. Należy zabrać ze sobą smakołyki dla psa oraz zabawkę - szarpak. Nie używamy zabawek, które piszczą i mogą rozpraszać innych kursantów. Wodę dla psów zapewniamy na miejscu. Smakołyki (drobne kawałki mięsa, karma itp.) są niezbędne podczas wszystkich zajęć praktycznych z psem. Wyjątkiem są jedynie wykłady, które odbywają się bez udziału czworonogów.