NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

DLA KOGO?

Dla absolwentów naszych szkoleń oraz dla osób, które opanowały zakres kursu podstawowego trenując samodzielnie lub podczas zajęć realizowanych w innych szkołach.

CZAS TRWANIA ZAJĘĆ

60 min (w czasie zajęć 5-minutowa przerwa)

CENNIK TRENINGÓW

60,00 zł - pojedynczy trening grupowy

275,00 zł - pakiet 5 treningów grupowych (do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy)

120,00 zł - trening indywidualny / 60 min

NAJBLIŻSZE TERMINY TRENINGÓW

7 czerwca, piątek - godz. 18:00
12 czerwca, środa - godz. 10:00
14 czerwca, piątek, godz. 17:00
18 czerwca, wtorek, godz. 10:00
20 czerwca, czwartek, godz. 19:00
27 czerwca, czwartek, godz. 20:00

Rally Obedience (Rally-O) to tak zwane posłuszeństwo na luzie. Jest to sport, który łączy ćwiczenia z posłuszeństwa z elementami agility. Drużyna tj. przewodnik i pies mają za zadanie pokonać tor złożony z szeregu ćwiczeń-stacji, podobnych do tych w tradycyjnym obedience. Więcej o tej dyscyplinie można przeczytać na stronie stowarzyszenia Rally-O: rally-o.pl

W ramach działania klubu będą organizowane treningi otwarte, treningi tematyczne przygotowujące do zawodów oraz klubowe zawody dla absolwentów szkoleń i uczestników zajęć. Klubowicze mogą liczyć na plan treningowy oraz opiekę trenera podczas zawodów.

Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach (od 2 do 4 zespołów pies + przewodnik), a poziom trudności zostanie dopasowany do możliwości każdego uczestnika. Treningi mają charakter otwarty, więc jeżeli zależy Ci, żeby potrenować z psem w nowym miejscu i grupie lub przygotować się do zawodów, ale jednocześnie Twój grafik nie jest tak elastyczny, żeby zapisać się na regularny kurs, będzie to idealne rozwiązanie.

ZAPISY NA TRENINGI:

Ilość miejsc na treningach jest ograniczona - maksymalnie 4 zespoły (pies + przewodnik). Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zgłoszenia na treningi przyjmujemy mailowo: szkola@copiesnato.pl
W mailu zgłoszeniowym prosimy o podanie informacji: imię i nazwisko uczestnika; telefon kontaktowy; wybrany termin treningu; imię psa; rasa; wiek oraz załączenie krótkiego opisu na jakim poziomie jest obecnie pies.
W zajęciach grupowych nie mogą uczestniczyć psy agresywne wobec innych psów i/lub ludzi oraz suki w trakcie cieczki.

ZAKRES TRENINGÓW

• Omówienie najważniejszych punktów regulaminu;
  • Wprowadzenie wszystkich znaków z pierwszej klasy Rally-O
  • Doskonalenie wszystkich znaków z poszczególnych klas;
  • Przechodzenie sekwencji znaków;
  • Ćwiczenia techniczne - doskonalenie przywołania, znaków bonusowych itp.
  • Wprowadzenie różnych konfiguracji torów;
  • Przygotowanie do startów i zawodów Rally-O;
  • Budowanie motywacji i praca nad prawidłowym prowadzeniem psa;

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ NA TRENING?

Podczas treningu każdy pies musi przebywać pod kontrolą opiekuna, dlatego niezbędny będzie zestaw: obroża/szelki + smycz. Należy zabrać ze sobą smakołyki dla psa oraz zabawkę - szarpak. Nie używamy zabawek, które piszczą i mogą rozpraszać innych uczestników. Wodę dla psów zapewniamy na miejscu. Smakołyki (drobne kawałki mięsa, karma itp.) są niezbędne podczas wszystkich zajęć praktycznych z psem.